광고
광고
광고
광고
동영상 > 뮤지컬

체코 뮤지컬 '카르멘' Musical Carmen-몰랐어? 나, 원래그랫! 뭔 소리야..궁시렁 궁시렁

김혜경 기자 | 기사입력 2020/10/03 [20:45]

체코 뮤지컬 '카르멘' Musical Carmen-몰랐어? 나, 원래그랫! 뭔 소리야..궁시렁 궁시렁

김혜경 기자 | 입력 : 2020/10/03 [20:45]

체코 뮤지컬 '카르멘'입니다. 첫 눈에 반한 사랑이 파극적 비극을 불러오죠.  그럼에도 불구하고 모씨는 '첫눈에 반한 사랑'을 아직도 잊지 못한다죠? 왜그래?  뭘? 왜 이렇개 해? 몰랐어? 나, 원래그랫!  뭔 소리야..궁시렁 궁시렁

 

▲ 카르멘  © 문화예술의전당

 

Muzikálová Carmen je hvězdou cirkusu, který přijíždí do přímořského španělského města zrovna v době zásnub starostovy dcery Kataríny s policistou Josém Riverou. Oba jsou charakterově čistí až naivní, což se rozhodně nedá říci o mafiánském starostovi Mendozovi a jeho hlavním pomocníkovi, policejním kapitánu Zunigovi.

 

José je přeci jen nedočkavý a rád by lásku snoubenců posunul z platonické úrovně dál, ale zbožná Katarína je pevně a neoblomně rozhodnutá počkat až na svatební noc a nezvyklá ji ani Josého naléhání ani pragmatické rady tety Inéz. José se snaží s Katarininým odmítáním smířit, ale první setkání s Carmen mu převrátí život na ruby. Marně jí a vlastně především sám sobě vysvětluje, že je zasnouben a navíc vázán pracovními povinnostmi.

 

Síla, která je táhne k sobě, svou mohutností překvapí nejen Josého, ale i samotnou Carmen. To však nenechá chladným majitele cirkusu Garcíu, který se ke Carmen chová zcela majetnicky a je připraven použít jakékoli prostředky, aby si Carmen, o kterou jeví zájem i Zuniga se starostou, uchoval pouze pro sebe. García beze svědků zastřelí kapitána Zunigu Josého pistolí a obvinění tudíž padne na Josého.

 

Ten se před starostovým hněvem ukryje v lesích, kam za ním přichází Carmen, aby jej varovala, že Garcíova pomsta teď může zasáhnout nejen Josého, ale i všechny, na kom Josému záleží. Nebezpečí od psychopatického Garcíi hrozí tedy i Kataríně, což se může zdát přitažené za vlasy, ale pro tento okamžik musíme věřit Carmen, že zná Garcíu natolik dobře, aby věděla, že je skutečně schopný všeho. José odmítne utéci, naopak požádá Carmen, aby mu pomohla ochránit Katarínu.

  • 도배방지 이미지

관련기사목록
포토뉴스
뮤지컬 태풍, Musical The Tempest,퍼디넌트 역 홍경수,조정은,고미경,민영기,신영숙,이승희,박석용,체코 필하모닉 오케스트라
1/99
많이 본 기사